SOOV kasutamine

Konto loomine

Et kuulutusi Soov.ee lehele sisestada ning neid hallata, tuleks Teil kõigepealt registreeruda SOOV.ee kasutajaks. Kontoga liitumiseks vajutage SOOV.ee lehel paremal ülal asuvale nupule "Logi sisse" ning avaneva lehe all servas on link "Registreeru tasuta!". Sellele lingile vajutades avaneb vorm "Loo Soovi kasutajakonto". Teil tuleb täita kõik lahtrid ning sisestada kaks korda parool, millega hakkate edaspidi SOOV.ee kontole sisse logima. Kui kõik on valmis, vajutage jätkamiseks "Loo konto". Teie e-mailile saabub kiri, milles olevale kinnituslingile vajutades kinnitate SOOV.ee kasutajakonto. Kui kõik see on tehtud, võitegi logida oma SOOV.ee kontole sisse ning asuda kuulutusi lisama.

Lisades kuulutuse ilma kontot omamata, luuakse Teile ka automaatselt kasutajakonto. Pärast kuulutuse lisamist saabub Teie e-mailile kinnituslink, millele vajutades nii kuulutus ja ka Teie kasutajakonto aktiveeruvad ning olete oma kontole sisse logitud. Esimest korda oma kasutajakontot külastades tuleb Teil määrata ka oma kasutajakonto parool, millega hakkate edaspidi kontole sisse logima. Kasutajanimeks on Teie e-maili aadress.

Kui olete oma kasutajakonto parooli unustanud, saate siit tellida oma e-mailile lingi, mille kaudu saate määrata uue parooli: SOOV.ee/parool-kadunud

 

Kuulutuse lisamine

Kuulutust on võimalik lisada nii läbi SOOV.ee konto kui ka veel kontot omamata. Selleks vajutage "Lisa kuulutus". Kui Te olete registreerunud SOOV.ee kasutaja, tuleks kõigepealt logida kontole sisse ja seejärel vajutada "Lisa kuulutus" ning võitegi asuda kuulutuse andmeid sisestama. Samal lehel on Teil võimalik valida ka erinevaid tasulisi lisateenuseid. Valides tasulisi teenuseid või lisades ärikuulutuse, suunatakse Teid läbi pangalingi maksma. Kui kõik andmed on sisestatud, vajutage lehekülje lõpus "Lisa kuulutus".

Kui Teil veel ei ole SOOV.ee kasutajakontot, saate kuulutuse lisada ka vajutades avalehel nuppu "Lisa kuulutus". Pärast kuulutuse lisamist saabub Teie e-mailile kinnituslink, millele vajutades nii kuulutus ja ka Teie kasutajakonto aktiveeruvad.

 

Kuulutuse muutmine

Avaldatud kuulutust saate igal ajal muuta logides sisse oma SOOV.ee kasutajakontole. Pealkirja all "Kuulutused" näete oma aktiivseid kuulutusi ning saate muuta kuulutuse sisu vajutades "Muuda kuulutust", muuta fotosid vajutades "Muuda pilte" ning tellida juurde lisateenuseid vajutades "Tee nähtavaks". Samuti on Teil võimalik kuulutuse ilmumisaega pikedada vajutades “Pikenda kuulutust“ või märkida kuulutus broneerituks või müüduks.

 

Kuulutuse kustutamine

Kuulutuse kustutamiseks tuleb Teil logida oma SOOV.ee kontole sisse ning pealkirja all "Kuulutused" näete kõiki oma aktiivseid kuulutusi. Valides "Kustuta kuulutus", see kuulutus eemaldatakse koheselt.

 

Kuulutuse pikendamine

Kui soovite oma kuulutuse ilmumisaega pikendada, tuleb Teil logida oma SOOV.ee kontole sisse ning pealkirja all "Kuulutused" näete kõiki oma kuulutusi. Iga kuulutuse kõrval on roheline nupp "Pikenda kuulutust". Vajutades sellele, avaneb uus aken kuulutuse pikendamise võimalusega ning ka lisateenuste valikuga, samas on näha ka teenuste hinnad. Märkides ära oma soovitud valiku, suunatakse Teid edasi läbi pangalingi maksma. Kuulutuse kehtivusele lisandub 30 päeva ja uueneb ka kuulutuse kuupäev. Pikendada on võimalik nii aegunud kuulutust kui ka aktiivset kuulutust.

 

Lisateenuste valimine

Kui soovite oma kuulutust teiste seas esile tõsta, soovitame kasutada erinevaid lisateenuseid. Lisateenuste valimiseks sisenege oma SOOV.ee kontole, valige "Kuulutused" ning iga aktiivse kuulutuse kõrval on roheline nupp "Tee nähtavaks". Vajutades sellele nupule, avaneb uus aken erinevate lisateenuste valikutega, samas on näha ka teenuste hinnad. Märkides ära oma soovitud valiku, suunatakse Teid edasi läbi pangalingi maksma. Lisateenused aktiveeruvad koheselt pärast tasumist. Lisateenuse kohta saate täpsemalt lugeda siin:

 

Arvete printimine

Kui olete kuulutuse või lisateenuse eest tasunud, on Teil võimalus selle kohta näha ka arvet. Arvete vaatamiseks ning printimiseks, tuleb Teil logida sisse oma SOOV.ee kontole, ning valida lehe vasakul pool olevast menüüst "Tellimuste ajalugu".

 

Kuulutusele vastamine

Kui soovite kuulutajaga kontakteeruda, saate seda teha vajutades kuulutuse all või lehel paremal pool ääres olevale punasele nupule "Saada kasutajale kiri". Uues aknas avaneb vorm, mille kaudu saate saata kuulutajale teate.

Teile saadetud sõnumeid ning vastuseid sõnumitele saate lugeda logides oma SOOV.ee kontole sisse ja valides pealkiri "Sõnumid". Avades sõnumi, on sellele võimalik samas ka vastata.

 

Äripaketid

Äripaketid on mõeldud eelkõige ettevõtjatele, kes soovivad Soov.ee lehele lisada rohkem kuulutusi ning kuulutavad tihti.

Äripaketi tellimiseks peab Teil olema Soov.ee kasutajakonto. Konto kaudu on Teil võimalik valida oma soovidele ja vajadustele vastav kuupakett. Paketi saate valida kontol vasakpoolsest menüüst pealkirja alt "Äripakett".

Valides äripaketi maksate vaid kuumaksu ja saate lisada paketis sisalduva arvu kuulutusi ilma nende eest eraldi tasumata. Lisaks on Teil võimalus oma ettevõtte kohta rohkem infot jagada ning Soovi punkte saate kasutada kuulutuste uuendamiseks või lisateenuste tellimiseks. NB! Soovi punkte ei saa kasutada äripaketi eest tasumiseks.

Kui Teie aktiivsete kuulutuste arv ületab valitud paketis sisalduvate kuulutuste arvu, siis suureneb automaatselt ka Teie kuupakett järgmisele tasemele, et mahutada ära kõik Teie kuulutused.

Paketi kehtivusaeg on 30 päeva. Kuulutused on nähtavad seni kuni Teil on olemas kehtiv kuupakett.

Pärast kehtivusaja lõppu on Teil võimalus paketti pikendada. Kui Te paketti ei pikenda, kaovad automaatselt kõik äripaketiga seotud andmed, ning kuulutused muutuvad peidetuks. Tellides hiljem uuesti äripaketi, on Teil võimalik oma kuulutused jälle nähtavaks muuta.